doğa dostu turlar

SAYGI

VE

ANLAYIŞ

Doğal güzelliğin ve barışın sürdürülebilmesi umudu ile...

BİLİNÇLİ SEYAHAT

 

Şirket olarak amacımız sürdürülebilir turizm ve toplum oluşturmak için gerekli olan normları tüm şirket çalışanlarımızla ve en üst seviyede yerine getirmeye çalışmaktır. Amber Travel, potansiyel ve bilinen kaynaklara farkındalığı arttırır, yerel farkları gözetir, tanıtır, gücü ve yetkisini yöneterek korunmaları ve fayda sağlamaları için faydalı ilişkiler kurarak çalışmalar yapar.

 

Bilinçli seyahat etmeyi ve planlamayı doğayı korumak ve sürdürülebilir kılmak için cesaretlendiriyoruz ve yaygınlaştırmaya çalışıyoruz.  Özen gösterdiğimiz alanları başlıklar altında toplamak gerekirse;

 

Çevresel: Pet şişe kullanımını azaltmak için misafirlerimizden kendi mataralarını getirmelerini istiyor ve turlara daha büyük hacimli arıtılmış su yolluyoruz. İşbirlikçi otellerimizde bu tip uygulamaları destekliyor, olmayanları cesaretlendiriyoruz.

 

Ekonomik: Mümkün olan her yerde yerel insanlardan alışveriş yapıyoruz. Köylülerin üretimine katkıda bulunmak için tarım ve el işi ürünlerinin satılması için misafirlerimizi teşvik ediyoruz. Bu ürünler zeytin yağı, kuru meyve, baldan başlayarak cam boncuk ve el dokuması kumaşlara kadar uzanıyor.

 

Kültürel: Her misafirlerimizin seyahatleri sırasında karşılaşacağı her türlü kültürel hassasiyete karşı duyarlı olmalarına çalışıyoruz.

 

DOĞAL

GÜZELLİĞİN

VE

BARIŞIN

SÜRDÜRÜLMESİ UMUDUYLA...

Bizi arayın! 

+902428361630

Specialists in small group, activity and custom travel in Turkey since 1994 in Kaş/ANTALYA