kaleköy simena deniz kanosu

DOĞA HARİKALARININ

SESSİZ TANIĞI

OLUN.

Deniz kanosu yaygınlaşan bir kürek sporu ve Türkiye’nin Akdeniz iklimine çok uygun. Amber travel olarak günlük deniz kayağı turlarının yanında Turkuaz kıyılar olarak bilinen tarihi Likya Medeniyetinin kıyılarını dolaşan konaklamalı deniz kanosu turları da düzenliyoruz. Akdeniz'in korunaklı koyları ve hiç bozulmamış köyleri saran  renklerini gördüğünüzde bu bölgeye hayran olacaksınız.

 

Bölgedeki en popüler tur bir günübirlik Kekova turu. Kekova kalıntılarının arasından sizi sahile ulaştıran yoldan sonra Simena Köyü’nü keşfetmek için kürek çekmeye başlayacaksınız. Bu rotanın yer aldığı bölge ve görülecek yerlerin eşsizliği bu turu, hem yeni kürekçiler hem de tecrübeli olanlar için eğlenceli hale getiriyor. Simena köyünün en yüksek tepesinde yamaçları çiçeklerle dolu büyük bir ortaçağ kalesi bulunuyor ve buraya ulaşım sadece deniz yoluyla sağlanıyor. Sadece patikalardan yürüyeceğiniz ve hiç araba görmeyeceğiniz bu köyden etkileneceğinize eminiz.

 

Bir günden uzun süren turlarda korunaklı koyları, ıssız adaları keşfetmeye hazır olun. Sessiz sahillerde yıldızların altında kamp kuracaksınız. Kürek çekerken büyük ihtimalle deniz kaplumbağaları uçan balıklar ve eğer şanslıysanız yunus bile görebilirsiniz.

denİZ KANOSU

Tebrikler! Mesajınız alındı.

Bizi arayın! 

+902428361630